fbpx
Live Chat Software
02
AUG
2018

Saage tuttavaks – Tiit!

comment : 0

Saage tuttavaks – Tiit!

tiit

Tiit on mees parimais aastais. Meie ridades on tema ülesandeks müügitöö. Oma igikestva naeratuse ja positiivse ellusuhtumisega on Tiiduga suhelda tõeline lust. Oma töö juures meeldib talle kõige rohkem seltskond ja ka loomingulisus, nõuandlik müük, nagu ta ise ütleb. Tiit mainib ka, et tööle minnes ei ole tavapärase töölkäimise tunnet – seltskond on hea, töö on nauditav ja aeg läheb kiirelt.

Kui küsime Tiidult, mida veel ta peale oma tööd armastab, saame vastuseks – aktiivset eluviisi.

Tiidule meeldib sõita rattaga, ujuda nii talvel kui suvel, rulluisutada ja varasemalt harrastas ta ka alpinismi.

Esmakordselt ristusid Tiit ja mägironimine aastal 2004, mil ta käis Hispaanias Playa de Grandia kõrval oleva mäe otsas seiklemas. Aastal 2006 läks ta Jaan Künnapi nimelise alpinismiklubiga Elbrusele. Kahjuks oli kõva tuul ja tol korral tippu ei pääsenud, ent kolmepäevane matk näitas talle mägede ilu, mis on siiani hinge jälje jätnud. “See on justkui palverännak looduse vägevuse keskel,” oskab Tiit ise need kogemused kokku võtta. “Seal mõistad, kui väike on inimene – meie planeedi kõige ohtlikum kiskja – ja kui suur on loodus meie ümber.”

blanc

2007 läks Tiit Mont Blanc’ile. Seal käis ta läbi Nipernaadi alpinismi klubi, ent sama seltskonnaga, kellega eelnevalt oli juba väga hea klapp tekkinud. Taaskord hämmastas neid mägede ilu, võlu ja ka ohud.

Hiljem, aastal 2011, plaanis Tiit tagasi Elbrusele minna ja oma viga tippu mittejõudmisest parandada. Sel korral oli matk edukas ja seltskond jõudis oma püstitatud eesmärgini.

2013 külastas Tiit Ühendriikides elavat sõpra ja läks vallutama Põhja-Kalifornia Mount Shasta mäge.

Tiit tunnistab, et järgmiseks soovib ta minna Kilimanjarole, Aafrikasse koos Kunnar Karuga, kes on väga suure kogemuse pagasiga. Sinna, nii-öelda Aafrika katusele, paneks ta meelsasti ka Kuldsed Käed meeskonna lipu. Kui see unistus teostatud saab, on veel kaks tippu teda ootamas: Alaskal asuv McKinley ja lõuna poolkera kõrgeim tipp Aconcagua.

jooks

Kui küsime, mis on spordis tema lemmik, ei pea vastust pikalt ootama – “Jooksmine,” vastab ta kiirelt. “Kuna mul on looduse poolt antud nö võhmageen, meeldivad mulle alad, millel on vaja vastupidavust, nagu jooksmine, rattasõit, ujumine, suusatamine.”

tiit ja andre

Lisaks meeldib talle väga reisida. 1998 käis ta Ühendriikides, mil tegid sõpruskonnaga kogu USA-le tiiru peale. 2013. aastal viis Tiit ka oma poja Ühendriike vaatama.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *